O Sklepie

Najwyższa jakość i fachowa obsługa- oto cele które przyświecały mi przy tworzeniu sklepu ITAI.

Aby dostarczyć Państwu produkty najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach długo szukałem i selekcjonowałem producentów. Zdecydowałem się na Ezviz światowego lidera w dziedzinie systemów monitoringu i urządzeń smarthome.

Za fachowość obsługi odpowiadają nasi pracownicy. To wyszkoleni profesjonaliści, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiednie rozwiązanie.  Przyjmą zamówienie i zrealizują je. Będą monitorować dostawę i w razie problemów pomogą Państwu. Pomożemy także w przypadku zwrotów, bądź reklamacji. Wszystko to oczywiście z poszanowaniem Państwa czasu, dlatego zamówienia wysyłane są jak najszybciej starannie zapakowane, przy wykorzystaniu renomowanych firm kurierskich by zagwarantować Państwu bezpieczeństwo oraz najkrótszy możliwy czas relacji transportu.

Mam nadzieje, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, w razie jakichkolwiek pytań, indywidualnych zamówień lub wycen proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można także składać zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt.

Życzę Państwu udanych  zakupów

Ostatnio oglądane